Copyright 2024 - Adinter.pl

Skup laptopów

Zajmujemy się skupem sprawnych oraz uszkodzonych laptopów wszystkich marek. Oferujemy darmową wycenę oraz najlepsze ceny, gotówkę otrzymasz "od ręki"! Laptopy skupowane są przez nas na terenie całego kraju osobiście lub za pośrednictwem kuriera. Można również dostarczyć sprzęt do siedziby naszej firmy. Istnieje możliwość wymiany (w rozliczeniu) Twojego laptopa, na sprzęt z naszej oferty. 

Aby uzyskać informacje na temat wyceny oraz informacji na temat skupu prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy w zakładce "kontakt".

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami oraz osobami prywatnymi, które posiadają większe ilości sprzętu.

Sprzedaż laptopów

Potrzebujesz dobrego i taniego laptopa? U nas znajdziesz używane laptopy w najlepszych cenach, które zaczynają się już od 300 zł. Każdy sprzęt przed sprzedażą profesjonalnie czyścimy i przygotowujemy do użytku. Kliknij tutaj aby zapoznać się z aktualną ofertą.  

Skup laptopów

Zajmujemy się skupem sprawnych oraz uszkodzonych laptopów. Sprzęt możesz dostarczyć osobiście do siedziby naszej firmy ale również możemy go odebrać od Ciebie z domu. Skup prowadzony jest na terenie całej Polski. Aby uzyskać więcej informacji oraz wyceny, skontaktuj się z nami!

Części i akcesoria

Posiadamy duże zaplecze części nowych i używanych do laptopów  tj. dyski, kości pamięci, matryce, płyty główne, obudowy, zasilacze, baterie i inne... Ponadto zajmujemy się sprzedażą akcesoriów. Oferujemy najlepsze ceny oraz możliwość montażu!